قوانین و مقررات

بخش اول: مقدمه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی تبسم سپید سلامت به دقت ملاحظه فرمایید .

ورود کاربران به وب سایت تبسم سپید و استفاده از محصولات و تمامی خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات تبسم سپید است. ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تبسم سپید از سوی کاربر است .لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب میشود.

بخش دوم : تعاریف و اصطلاحات عمومی

  • محصول : به هر گونه خدمتی اعم از عضویت خدمات ، مشاوره و … اطلاق می شود که از جانب وب سایت تبسم سپید به کاربر ارائه شده و در ازای آن وجهی دریافت می شود.

تبسم سپید در مقطع فعلی صرفاً به مشتریان حقیقی و حقوقی که صرفاً مصرف کننده نهایی باشند خدمت ارائه می کند .لذا طبق قانون تجارت الکترونیک ، مشتری یا مصرف کننده (همچنین کاربر و خریدار ) هر شخص حقیقی و حقوقی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می کند .

  • عضو: شخصی است که عضویت خود را با تبسم سپید سلامت بر اساس مفاد قرارداد تنظیم شده با مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی طرف قرارداد پذیرفته است.
  • حق عضویت: وجهی است که عضو یا مشترک بابت استفاده از خدمات تخفیف دار مراکز طرف قرارداد شرکت پرداخت می نماید.
  • مدت عضویت: دوره ای است که در آن عضو می تواند از خدمات دندانپزشکی و سایر خدمات موجود استفاده نماید. شروع و خاتمه از ساعت ۱۲ ظهر شروع عضویت به مدت یک سال می باشد.
  • مؤسسات و سازمان های طرف قرارداد: شامل کلینیک ها، مطب دندانپزشکی منتخب شرکت ها و موسسات خدماتی طرف قرارداد می باشد.

توضیح : مشتـــرک می بایست فقط از مـــــراکز طرف قــــرارداد معرفی شده استـــفاده نـــماید.

 

بخش سوم :کلیات

۱) شرکت تبسم سپید سلامت اعضای خود را بر اساس قرارداد و مفاد تکمیل شده توسط عضو پذیرش می نماید. چنانچه عضو در مورد اطلاعات خواسته شده و یا پاسخ به سوالات مطروحه، کتمان نموده و یا اظهارات کذب نماید، عضویت وی فسخ و شرکت محق به وصول ضرر و زیان وارده از عضو خواهد بود.

۲) متقاضی عضویت باید حق عضویت خود را قبل از شروع و یا قبل از تمدید آن پرداخت نماید. شرکت در مقابل کسی که حق عضویت را به موقع پرداخت ننماید هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۳) حق عضویت سالیانه و غیر قابل فسخ در طول یکسال عضویت می باشد.

۴) شرکت در ارائه خدمات موضوع این قرارداد، مسئول عوامل خارج از کنترل و یا محدودیت های ناشی از شرایط استثنایی و ضروری حاکم در زمان و مکان عرضه خدمات نخواهد بود.

۵) هر گاه عضو اهلیت قانونی نداشته باشد، رضایت ولی یا قیم او برای درخواست یا قبول عضویت ضروری است که کلیه وطائف و مسئولیت های عضو، متوجه ولی و قیم وی خواهد بود.

۶) قرارداد عضویت یک ساله می باشد و می تواند در پایان مدت، با توافق طرفین به مدت یک سال دیگر تمدید گردد و تابع شرایط و حق عضویت در زمان تمدید خواهد بود.

۷) کلیه مکاتبات و مراسلات با عضو به آدرس و مشخصات مندرج در درخواست عضویت تکمیل خواهد شد و عضو باید در صورت تغییر آدرس موضوع را به صورت کتبی به اطلاع برساند.

۸) کلیه اختلالات ناشی از قرارداد در ابتدا با انجام مذاکره به طور مسالمت آمیز مرتفع خواهد شد، در غیر این صورت به هیأت کارشناسی متشکل از دو نفر کارشناس خبره که هر یک از طرفین انتخاب خواهد کرد و یک کارشناس خبره که به وسیله آن دو نفر انتخاب خواهد شد، واگذار و نظر اکثریت هیأت کارشناس برای هر یک از طرفین معتبر لازم الاجرا خواهد بود و هزینه کارشناس به تساوی بین عضو و شرکت تقسیم می گردد.

۹) آخرین تغییرات در لیست مراکز طرف قرارداد و تعرفه های مورد اعمال در سایت ، صفحه و کانال بارگذاری خواهد شد و عضو میبایست با مراجعه به آنها با خبر گردد.

بخش چهارم : شرایط اختصاصی

محصولاتی که در تبسم سپید به فروش می رسند ، منحصر به کارت تخفیفات مختلف هستند و در این درگاه کالاهای فیزیکی به فروش نمی رسد بنابراین هر عضویتی که از این وب سایت خریداری می شود تابع شرایط عمومی و اختصاصی آن عضویت است که توسط شرکت به تایید رسیده است.

هنگامی که کاربر از خدمات تبسم سپید استفاده کرده و یا هر نوع محصول را از تبسم سپید می خرد یا سفارش اینترنتی خود را ثبت یا نهایی می کند و یا با تبسم سپید از طریق تلفن ، ایمیل و یا قسمت تماس ارتباط برقرار می کند .این ارتباطات به صورت الکترونیکی و یا تلفنی انجام می شود و در صورتی که درخواست کاربر با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد وی موافقت میکند که تبسم سپید به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی ، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی ) و یا تلفنی به درخواست وی پاسخ دهد. هچنین نشانی ایمیل و شماره تلفن های ثابت و همراه که کاربر در پروفایل خود یا در مراحل خرید محصول ثبت می کند ، تنها نشانی ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخهای تبسم سپید از طریق آن ها صورت می گیرد .

در صورتی که کاربر در ساعات کاری اقدام به خرید کند تبسم سپید موظف است در صورت صحت اطلاعات کاربر و پس از اطلاع او ، ظرف یک روز کاری کارت عضویت را صادر کند .همچنین در صورت خرید عضویت در ساعات غیر کاری موظف به صدور کارت در اولین روز کاری بعد از خرید است .

به منظور ارائه ی خدمت بهتر و مستمر ، تمام مشخصات کاربر از قبیل نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و تلفن ثابت ، نشانی و … در پایگاه های داده ی تبسم سپید ثبت و نگه داری می شود. تبسم سپید متعهد است که رعایت حسن امانت داری را نموده و ازاین داده ها صرفاًٌ در راستای منافع کاربر و ارائه خدمات مناسبتر به وی استفاده نماید .همچنین تبسم سپید متعهد است در صورت درخواست کاربر  بدون قید و شرط از نگه داری اطلاعات وی خودداری کند.

کلیه اصول ، رویه ها ، محتوا های تولیدی و خدمات ارائه شده در تبسم سپید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و خدمات تبسم سپید تغییراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود. کاربر توافق می کند که استفاده مستمر وی از این سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.